Kategoriler
Kesintiler Manşet

SARIYER KARANLIĞA GÖMÜLECEK! MASLAK, FERAHEVLER, ÇAYIRBAŞI, CUMHURİYET, BAHÇEKÖY, MADEN,PTT EVLERİ, KAZIM KARABEKİR…

sariyer-gazetesi-5-1

BEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre önümüzdeki günlerde Sarıyer’in pek çok mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte tarih tarih kesinti yapılacak mahalleler;

22 HAZİRAN ÇARŞAMBA

MASLAK Mahallesi, ESKİ BÜYÜKDERE Cad., MASLAK AYAZAĞA Cad., (SARIYER İlçesi) ve civarında10:00 – 16: 00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

23 HAZİRAN PERŞEMBE

MASLAK Mah., MEZARLIK Sok., MASLAK AYAZAĞA Cad., HADIM KORUYOLU Cad., (SARIYER İlçesi) ve civarında10:00 – 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır

24 HAZİRAN CUMA

FERAHEVLER Mah., MUHTAR Cad., AKARSU Sok., DENİZ Sok., (SARIYER İlçesi) ve civarında10:00 – 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

MASLAK Mah., BÜYÜKDERE Cad., ÇAYIRBAŞI Mah., BAHÇEKÖY MERKEZ Mah., MADEN Mah., TARABYA Mah., KİREÇBURNU Mah., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:00 – 19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
ÇAYIRBAŞI Mah., BÜYÜKDERE Mah., KAZIM KARABEKİR PAŞA Mah., PTT EVLERİ Mah., CUMHURİYET Mah., BAHÇEKÖY MERKEZ Mah., KOCATAŞ Mah., MERKEZ Mah., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:00 – 19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir