Kategoriler
Manşet Vefat

Karayolları şehidi Selahattin Karaman son yolculuğuna uğurlandı!

karayollari-cenaze1 (5)

_ayrac

TEM Otoyolu Ümraniye mevkiinde emniyet şeridinde beklerken bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitiren Karayolları çalışanlarından ve Şebinkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları’nın saygın isimlerinden Selahattin Karaman’ı, son yolculuğuna binlerce kişi uğurladı.

***

Ataşehir Mehmet Uslu Camii’nde kılınan cenaze namazında Merhum Karaman’ın al bayrağa sarılı naaşı Sultanbeyli Fatih Sultan Mehmet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de katıldı.

_ayrac

Sadi Toygar yazdı…

karayollari-cenaze1 (11)

ŞÜKRÜ GENÇ’TEN KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜNE BAŞSAĞLIĞI

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, merhum Selahattin Karaman’ın babası ile Bayram Karaman ve ailesine başsağlığı dileklerini iletirken Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a da başsağlığı ve taziye dileklerinde bulundu.
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği eski yönetim kurulu üyesi merhum Selahatin Karaman’ın taziyelerini Karacaören Dernek Başkanı Bayram Karaman kabul ederken, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve arkadaşları ile eski Dernek başkanları ile köy/mahalle dernek başkanları ailenin acısını paylaştılar.

SON YOLCULUĞUNA BİNLERCE KİŞİ UĞURLADI

Cenazeye Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve kurumlar çelenk gönderirken, cenaze törenine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Ak Parti İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Uğur Erarslan,Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, Karayolları İstanbul Bölge Müdürü İbrahim Halil Akgündüz, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Bora Kılıç ve yönetim kurulu, Şebinkarahisar Vakfı Başkan Yardımcısı Mustafa Koca, Alucra Vakfı Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Duman, Ataşehir Giresunlular Dernek Başkanı Fatih Yelekoğlu, eski dernek Başkanı Gürbüz Ekinci, Giresun ve Şebinkarahisar sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Kanal 28 Koordinatörü Metin Ruşen ve çok sayıda Karayolları çalışanı ile hemşerileri katıldı. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından cenaze defnedilmek üzere Sultanbeyli Fatih Sultan Mehmet mezarlığına götürüldü.

karayollari-cenaze1 (1) karayollari-cenaze1 (2) karayollari-cenaze1 (3) karayollari-cenaze1 (4)  karayollari-cenaze1 (6) karayollari-cenaze1 (7) karayollari-cenaze1 (8) karayollari-cenaze1 (9) karayollari-cenaze1 (10)  karayollari-cenaze1 (12)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir