Kategoriler
Kültür-Sanat Manşet Altı

Big Chefs ile yeniden hayat bulan “Tarabya Plajı” 2016 yazına hazır!

big-chefs-173407ZA

.
_ayracGeçmişte birçok ünlü ismi ağırlayan, boğazın tüm güzelliğini sergileyen, Yeşilçam’ın unutulmaz simgesi “Tarabya Plajı”, Big Chefs ile bu yaz da İstanbul’un en gözde adreslerinden biri olmaya devam ediyor…_ayrac

Big Chefs Tarabya’nın geçen sene kendi yorumuyla İstanbullulara kazandırdığı eski Tarabya Plajı, 6 Haziran’da 2016 sezonunu açtı. Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un merkezinde, deniz, plaj ve tatil keyfini sunan Big Chefs Tarabya Plajı, haftanın her günü, 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

resim-173223OS

Big Chefs Tarabya Plajı, yaz sıcaklarında serinleyip, tatil keyfinin yaşanacağı keyifli bir alan sunarken, geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı’nın da nostaljisini yaşatıyor!

Özel yemek ve içecek servisi, yanında taşımak istemeyenler için girişte ücretsiz plaj havlusu, buz gibi serinleten keyifli bir limonata ikramı, şahsi dolap, soyunma kabini ve duş alanı bulunan, 100 kişi kapasiteli Big Chefs Tarabya Plajı, deniz kenarı ve güneşlenme terası olarak iki bölüme sahip.

resim-173235FE

İstanbul’da artık nefes alacak yer kalmadı diyenlerin, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin, Big Chefs Tarabya Plajı sayesinde artık çok uzaklara gitmesine gerek kalmayacak!

Kart sistemi ile sezonluk üyelik imkanı da sağlayan Big Chefs Tarabya Plajı, çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan, şehirde yazın, denizin, güneşin keyfini yaşamak isteyenleri bekliyor.

resim-173250XX

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir