Kategoriler
Gündem Manşet

TEM’DE BETON MİKSERİ DEVRİLDİ MASLAK TRAFİĞİ KİLİTLENDİ

tem-2

TEM Otoyolu Seyrantepe mevkiinde devrilen beton mikseri İstanbul trafiğini altüst etti. Araçlar, Maslak’a girmekte zorlandı. Navigasyon Bahçeşehir-Maslak arasındaki 32 km’lik yol için 5.5 saat süre gösterdi.

İstanbul’u kilitleyen kazan sabah saatlerinde TEM Otoyolunun Seyrantepe mevkiinde meydana geldi. Seyir halindeki beton mikserinin devrilmesi sonucu İstanbul trafiği felç oldu. Otoyoldaki kaza sebebiyle 3 şerit trafiğe kapatıldı. TEM otoyolunda 3 şeridin kapatılması sürücülerin alternatif yollara yönelmesi neden oldu. Yoğunluğu kaldıramayan alternatif güzergahlar da tıkanınca İstanbul Avrupa Yakası’nda trafik durma noktasına geldi.

TEM otoyolundaki kaza trafiğine, Bahçeşehir ve Ispartakule’den başlayan sabah trafiği de eklenince; Başakşehir, Esenyurt, Küçükçekmece ve Beylikdüzü gibi merkeze uzak ilçelerden İstanbul’a ulaşım kesildi. İstanbul trafiği Hadımköy’e kadar ulaştı. buradan başlayan TEM otoyolu trafiği kesintisiz Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne dayandı. Saat 08.00-08:30 saatlerinde işe gitmek için Bahçeşehir’den yola çıkan sürücüler, navigasyon uygulaması Navigator’ün 32 km’lik Bahçeşehir-Maslak rotasını 5-5.5 saat olarak belirlemesi ile şoke oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir