Kategoriler
Gündem Manşet

CHP İLÇE BAŞKANI MEHMET DENİZ’DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA!

chp-sariyer-mehmet-deniz1-1

***

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, belediyedeki 2 müdürün istifasıyla ilgili gazetemizde yayınlanan haber sonrası ilginç bir açıklama yaptı. Belediye koridorlarını mesken tutan “işsiz güçsüz” bazı meclis üyelerinin kurumu dizayn etmeye çalıştığı yönündeki ifadelere açıklama yapma gereği duyan Deniz, CHP’li 23 meclis üyesinin diplomaları, yaptıkları işleri ve mesleklerini açıkladı. Meclis üyeleriyle ilgili verilen bilgilerden bazılarının şişirme ve gerçek dışı olduğu ise gözlerden kaçmadı. İstifaların gerçek nedenleri hakkında tek bir kelime gerekçe gösteremeyen Deniz’in, iş takipçisi bazı isimlerin psikolojik baskısı altında açıklama yapma gereği duyduğu öğrenildi. Oysa istifaların arkasındaki meclis üyelerinin kimler olduğu herkes tarafından bilinmesine rağmen, bu isimlere hiç değinilmedi.

İşte CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in açıkladığı o garip liste

chp101

“CHP İLÇE BAŞKANI MEHMET DENİZ’DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA!” için bir yanıt

Bekir bey listede sunulan iş konusunda Çoğu tam.Yanlız bir eksik ben tamamlıyayım kendi adıma hayatım boyunca ev hanımı olmadım.On yıllık Restorant işletmeciliği yaptım,
ve kısa bir süre iki gazetede köşe yazarlığım öğrenim dururumum orta okul değil Açık öğretime devam etmektedir bilginize….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir