Kategoriler
Gündem Manşet

AZERİ İŞADAMINA SEKS TUZAĞI KURANLAR YAKALANDI

unlu-tekstilci-seks-tuzagini-boyle-kurdular

Sarıyer’de Azeri işadamı Mustafa T’ye seks tuzağı kuranlardan 2’si yakalandı. Alınan ifadeler sonucunda Azeri işadamı Mustafa T’nin Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev‘e kamera karşısında zorla küfür ettirildiği ve bu şantajla kendisinden 3 milyon dolar istendiği belirlendi.

Azeri işadamı Mustafa T, iş görüşmesi için geldiği İstanbul’da eski çalışanı Latifa M’nin seks tuzağına düştü. Latifa M, Sarıyer’de bir evde buluştuktan sonra 2 kişi baskın yaptı. Saldırganlar, işadamını darp edip uygunsuz görüntülerini çektikten 3 milyon Dolar para istedi. Latifa M, ve 2 suç ortağı 17 bin TL’sini aldıktan sonra işadamını bir hastanenin önüne bırakıp kaçtı.

Mustafa T.’nin ifadesiyle Sarıyer’deki villaya yapılan baskında iki şüpheli yakalandı. 5 kişilik çetedeki ikisi kadın 3 kişinin izini arayan polis, Latifa M. ile diğer Azeri kadının bir büfeden alkol aldıkları anları gösteren kamera kaydına ulaştı. Polisin saptamasına göre, çete Sarıyer’de lüks bir villa ve iki lüks araç kiraladı. İki hafta süren planlamanın ardından iş görüşmesi için Türkiye’ye çağrılan işadamı gasp edildi. Mustafa T. ifadesinde, kar maskeli fidyecilerin kendisine silah zoruyla Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’e küfür ve hakaret ettirdiklerini ve kameraya kaydettikleri bu görüntülerin üzerinden kendisini tehdit ettiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir