Kategoriler
Manşet Altı Sektörel

Lüksün yeni merkezi Maslak oldu!

Lexu

_ayrac
Lüks araba markası Lexus’un ilk showroomu 6 lüks modeliyle Sarıyer Maslak’ta açıldı. Markanın 2016 satış hedefiyse 250 adet olarak açıklandı.
_ayrac

Lexus için özel bir konseptle hazırlanan Maslak showroomundaki 1.000 metrekare alanda markanın IS, GS, LS, NX, RX ve RC modelleri tanıtıma sunuldu.

LEXUS SÜPER PREMİUM

Açılışta konuşan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt, Türkiye’de Lexus markasının uzun zamandır merak ve heyecanla beklendiğini belirterek, “Lexus’un ürün gamına güveniyoruz. 2.0lt’lik motorlar Türkiye’deki vergi sistemi açısından müşterilerimize önemli avantajlar sağlayacak. 2.0 litre ve daha yüksek hacimli motorların yer aldığı ‘süper premium’ sınıfında yer alacağız.

2016 HEDEFİ 250 ARAÇ

Chicago, Feb 8 -- Bob Carter, group vice president and general manager of Lexus, unveiled the fifth-generation Lexus ES 350 luxury sedan today at the 2006 Chicago Auto Show. On sale in late April, the 2007 ES 350 is "better in virtually every way than our original LS flagship sedan", Carter said to 500 attending media. The interior of ES features a new level of craftsmanship and luxury never before seen in the entry luxury segment.

Ayrıca hibrit modellerimiz de satışta olacak. Performans modelinden sedana ve lüks SUV’a kadar geniş bir model yelpazemiz bulunuyor. 2016 için hedefimiz 250 adet olacak. 5 yıl içerisinde ise yılda 1000 adetlik satış hedefliyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir