Kategoriler
Manşet Vefat

Gümüşdereli Gülçin, Çanakkale’de motosiklet kazasında arkadaşıyla birlikte yaşamını yitirdi! Cenazede hüzün ve göz yaşı vardı!

 gulcin-gul-berber1

_ayracÇanakkale’de okuyan Sarıyerli üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Gülçin Gül Berber, arkadaşıyla birlikte geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Genç kız, Gümüşdere’de duvak ve kırmızı kuşağıyla göz yaşları içinde toprağa verildi. Arkadaşı Berkay da memleketi Bursa’da defnedildi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer yine büyük bir acıyı yaşadı. Çanakkale’nin Biga ilçesinde arkadaşı Berkay Güneş ile geçirdiği motosiklet kazasında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Gülçin Gül Berber, Sarıyer Gümüşdere’de toprağa verildi. Biga ilçesinde Berkay Güneş yönetimindeki motosiklet, 2 gün önce Çanakkale-Bandırma Karayolu’nda kamyonetle çarpıştı. Kaza sonrası Güneş ile arkasında oturan arkadaşı 23 yaşındaki Gülçin Gül Berber hayatını kaybetti. Çanakkale Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okuyan Güneş’in cenazesi önceki gün memleketi Bursa’nın İnegöl ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

GÜMÜŞDERE’DE TOPRAĞA VERİLDİ

gulcin-gul-berber

Berber için de dün Sarıyer Gümüşdere Köyü’nde cenaze töreni düzenlendi. Acılı baba Şenol Berber cami bahçesinde taziyeleri kabul etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de aileye başsağlığı dileğinde bulundu. Cenazeye genç kızın ailesi, akrabaları, köylüleri, sınıf arkadaşları ve üniversite hocaları katıldı.

Gümüşdere Köyü Camii’nde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Gülçin Gül Berber’in duvak ve kırmızı kuşak bağlı tabutu omuzlarda köy mezarlığına götürüldü. Berber daha sonra burada toprağa verildi.

SARIYER GAZETESİ olarak Merhume Gülçin Gül Berber ile Merhum Berkay Güneş’e Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir