Kategoriler
Manşet Altı Vefat

Cengiz Özçelik son yolculuğuna uğurlandı!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in çocukluk arkadaşı, kayın biraderi, iş adamı Cengiz Özçelik; Hisarüstü’nde ailesinin ve dostlarının önünde alınan helalliğin ardından önce Ataşehir’deki Kayacık Köyü Derneği’ne daha sonra da defnedilmek üzere memleketi Giresun Çamoluk Kayacık köyüne doğru yola çıktı.

cenaze4

6 Ekim salı günü İngiltere’de hayatını kaybeden, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in çocukluk arkadaşı Cengiz Özçelik Hisarüstü’nde alınan helalliğin ardından kendi köyünün derneği önünde de helallik alınmak üzere Ataşehir’e doğru yola çıktı. Merhum Özçelik’in cenazesi daha sonra defnedilmek üzere memleketi Giresun Çamoluk’a götürülmek üzere  3 otobüs ile yola çıktı . Başkan Genç, kafilede bulunan herkese hayırlı yolculuklar temenni ederek çok sevdiğimiz dostumuzu son yolculuğunda uğurlamak üzere baba ocağına gidiyoruz, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, dedi.

Cenazeye yoğun katılım gerçekleşirken, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, belediye başkan yardımcıları CHP’li Meclis Üyelerin tamamına yakını, ve belediye birim müdürleri katıldı.

Sarıyer Gazetesi olarak Merhum Cengiz Özçelik’e Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz…

Kaynak: sariyerfisilti.com – Sadi Toygar

cenazeeecenaze2cenaze3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir