Kategoriler
Eğitim Manşet

Şükrü Genç sözünü tuttu, Ayazağa’daki Mehmet Rıfat Evyap Lisesi Spor Kompleksi sil baştan yenileniyor!

Ayazağa’daki Mehmet Rıfat Evyap Lisesi Spor Kompleksi sil baştan yenileniyor!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç‘in yaklaşık 20 gün önce ziyaret ettiği Ayazağa’daki Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘nde şu sıralar hummalı bir çalışma var. Çalışmanın nedeni ise Şükrü Genç’in o gün ziyaret sırasında talimatını verdiği, okulun eskimiş spor salonunu baştan aşağı yenilemek ve gençlerin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri modern bir hale getirmek.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ilçe genelindeki okulları ziyaret ederek onların sorunlarını yerinde incelemeye ve çözümler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte Ayazağa’daki Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Lisesi‘ni ziyaret eden Şükrü Genç, çiçeklerle karşılandığı okulun eksiklerini giderme sözü vermişti.

ŞÜKRÜ GENÇ “O” GÜN TALİMAT VERMİŞTİ

Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibi geleneksel hale getirdiği okul ziyaretleri kapsamında pilot okul seçilen, Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki ziyarete okul yöneticileri, okul aile birliği ve eğitmenlerle buluşmuş, önemli mesajlar vermişti.

Okulu gezen ve eksiklerini yerinde gören Başkan Genç de, ekibine okuldaki ihtiyaçların karşılanması için hemen orada talimat vermiş “Biz el ele vereceğiz ve çocuklarımız için en iyisini yapacağız’’ diye konuşmuştu. Ziyaret sırasında konuşan Okul Müdürü Namık Kemal Mahioğlu da; “Buraya ekip olarak gelmeniz bizi çok mutlu etti. İlginize çok teşekkür ediyoruz” demişti.

SPOR SALONU BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR

İşte Belediye Başkanı Şükrü Genç’in o gün verdiği talimatın hemen ardından okulda hummalı bir çalışma başlatıldı. Okulun bakımsız haldeki spor salonu baştan aşağıya yenilenmeye başladı. Sarıyer Belediyesi’ne bağlı işçiler, okulda geniş çaplı bakım ve onarım çalışması başlattı.

Dış cephesi yenilenen, duvarları boyanan, tesisatları değiştirilen, malzemeleri yenilenen ve pek çok eksikleri halen giderilmeye çalışan spor kompleksi önümüzdeki günlerde açılışa hazır hale gelecek. Okuldaki çalışma son hızla devam ederken, okul yönetimi de okul duvarlarına Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür eden pankartlar astırdı.

ayazaga-evyap-okullar1-17
ayazaga-evyap-okullar1-19

ayazaga-evyap-okullar1-25

ayazaga-evyap-okullar1-30

ayazaga-evyap-okullar1-34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir