Kategoriler
Arşiv Eğitim Gündem Manşet

Osman Saçmacı Okulu karıştı! Polis, Okul Aile Birliği Başkanı’nın seçildiği toplantıda çıkan kavgaya müdahale etti!

OSMAN SAÇMACI OKULU’NDA YAPILAN OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISINA SİYASET KARIŞTI, YUMRUKLAR HAVA UÇUŞTU

SARIYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

Reşitpaşa’daki Osman Saçmacı Ortaokulu’nda (Karacapaşa İlkokulu) “Okul Aile Birliği başkanı” seçimleri sırasında olaylar çıktı. İddiaya göre AK Parti’nin mahalle yöneticilerinden birisi de okul aile birliği başkanlığına aday olmuştu. Bugün yapılan aile birliği başkanı seçimi sırasında iddiaya göre CHP’li olduğu öğrenilen başka bir  aday, Ak Partililerce tartaklandı. Kavganın büyümesi üzerine okula polis çağrıldı. Okuldaki gerginlik halen devam ederken, AK Partili oldukları belirtilen mahalledeki çok sayıda kişinin okula akın etmesi gerginliği arttırdı. Okulda yaşanan siyasi kavga okul aile birliği seçimlerinde tekmeli yumruklu kavgaya neden oldu. Okuldaki polise rağmen gerginlik halen devam ediyor.

Sarıyer Gazetesi’nin arayan vatandaşlar; “Burada çok büyük olaylar yaşanıyor. Böyle rezalet yok. Ak Partililer okul aile birliğini bastı, kavga çıkardı” diye konuştular.

Diğer yandan gazetemizi arayan Gülşah Ayanoğlu “Ben hiç bir siyasi partiye üye değilim. Okulda kimliğini göstermek istemeyen bir kişi ile öğretmen arasında yaşanan tartışma üzerine de polisi ben çağırdım” diye konuştu.

Gazetemizi arayan Okul Aile Birliği’nden bir başka veli ise “Görevli öğretmen Sibel Kayaoğlu, kimlik sorduğu bir veli tarafından darp edilmeye kalkışıldı. Adaylardan birinin CHP’li olduğu belirtilmiş. Adayın CHP ile hiç bir bağlantısı yoktur” diye konuştu.

“Osman Saçmacı Okulu karıştı! Polis, Okul Aile Birliği Başkanı’nın seçildiği toplantıda çıkan kavgaya müdahale etti!” için 3 yanıt

Olan yine öğretmene olmuş. Geçmiş olsun öğretmenim.
Allahtan Başarılı olmamış.

Okulda siyasetin olmamasını istiyorsanız Milli Eğitim Bakanlığının MİLLİ olmasını ve malumun icabu birine bağlı bir sendikanın yöneticilerinden arınmasını gerçekten fikri hür irfanı hür vicdanı hür öğretmenlerin görev yapmasını sağlayınız.
15 Temmuzda vatandaşa silah sıkanlar ile aynı yolda yürüyen ve ıslananları eğitim camiasından uzak tutunuz.
Siyaset öğretmenlik mesleğini ve okulları esir almış durumda…
Bakınızkaç tane binaya okul diyebileceksiniz…
TABİ FETÖDEN ALINAN BİNALARDA AÇILAN İMAM HATİPLERİ SAYMAZSANIZ.
Demekki bu ülkenin dinine sahip çıkacaak gençlerin yetişeceği binalar FETÖ binaları olacak.
HARAM KARIŞMIŞ Binalarda din adaamı yetişir mi yetişmez mi diyanet işleri başkanı fetfa veremelidir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir