Kategoriler
Manşet Siyaset

KILIÇDAROĞLU’NU DİNLEYEN YOK! SARIYER’DEKİ ADAY ADAYLARI AKP’LİLERİ ARATMIYOR! PEKİ KİMLERİN ÜSTÜ ÇİZİLECEK?

kemalkilicdaroglu11

CHP’li mevcut belediye başkanlarını karalayan aday adaylarının üzerlerini bizzat kendisinin çizeceğini açıklayan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun uyarıları, Sarıyer’de hiç mi hiç dikkate alınmıyor.

***

Çünkü başta aday adayı Erol Aydın olmak üzere pek çok aday adayı kendi belediye başkanları hakkında karalama ve linç kampanyası yürütüyor. Bu durum CHP İlçe Teşkilatı’nda da büyük tepkiye neden oluyor…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mevcut belediye başkanının CHP’li olduğu seçim bölgelerinde belediye başkanını karalayan aday adaylarının üstünün çizileceğini söylemiş, herkesi bu konuda sert sözlerle uyarmıştı.

Kılıçdaroğlu, “Bizim belediye başkanını veya adayını kötüleyerek yola çıkan arkadaş hiç boşuna aday adayı olmasın, çünkü onu aday yapmayacağız. Mevcut belediye başkanı CHP’liyse veya CHP aday adayı olmak isteyen birden fazla kişi varsa, bunlar birbirlerini kötüleyerek, karalayarak yola çıkıyorlarsa, onların üstünü baştan çizeceğim. Hiç boşuna aday olmasınlar. Hedeflerini, projelerini, ilkelerini koysunlar. Ben başkan seçilirsem şunu şunu yapacağım desinler. O kötü adam ben ondan daha iyiyim diyen insandan bu partiye hayır gelmez” diye konuşmuştu.

 SANKİ AKP ADAY ADAYI GİBİ HAREKET EDİYORLAR

 erolaydinn

Ancak ne var ki aday adayı Erol Aydın başta olmak üzere Sarıyer’de bazı aday adaylarının, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun bu uyarısını dikkate almadıkları görüldü. CHP Belediye Başkan Aday Adayı Erol Aydın’ın, gittiği her yerde açıkça CHP’li Belediye Başkanı Şükrü Genç’i yerden yere vuran konuşmalar yaptığını belirten partililer, genel merkezi göreve çağırdı.

Sarıyer’de Erol Aydın başta olmak üzere kimi aday adaylarının gün boyu kendi belediye başkanları hakkında karalama kampanyası yürüttüklerini belirten partililer, “Sanırsınız ki bu arkadaşlar sanki AKP’nin aday adayları… Türkiye günlerdir ayakkabı kutularını konuşuyor bizim kendi aday adaylarımız bizim belediye başkanımızı karalamaya çalışıyor. Amaçları onun yerine geçerek belediye başkanlığı koltuğunu kapmak. Sarıyer’de partimiz ve belediyemiz bu kadar çok başarılıyken kendi aday adaylarımızın buna gölge düşürmeye çalışmaları utanç verici. Belediye Başkanımız hakkında AKP’nin yerel gazetelerine el altından yalan yanlış haberler yaptırıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar burada mevcut Belediye Başkanı Şükrü Gençle seçimi zaten açık ara alacağız, bunu kendileri de biliyor. Ancak Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun bu uyarılarını dikkate almayanlara gerekli cezanın mutlaka verilmesi lazım. Aksi halde AKP’nin yapamadığını bizim kendi arkadaşlarımız yapmaya devam edecek. Bu duruma birisinin mutlaka el atması, bu rezaleti durdurması lazım” diye konuştular.

 AKP’LİLERLE YEMEK TARTIŞMA KONUSU OLMUŞTU

EROL AYDIN - AKP

Öte yandan aday adayı Erol Aydın; geçtiğimiz aylarda parti yetkililerinden habersiz AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve AKP’nin sivri isimleriyle çok özel bir akşam yemeğinde buluşmuş ve sonradan deşifre olan bu yemek partide “Erol Aydın yoksa AKP’ye mi çalışıyor” tartışmasına neden olmuştu.

 GAZETECİ BEKİR BATU’NUN BU KONUDAKİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ!

bekir-batu-yazdi.psd_

“KILIÇDAROĞLU’NU DİNLEYEN YOK! SARIYER’DEKİ ADAY ADAYLARI AKP’LİLERİ ARATMIYOR! PEKİ KİMLERİN ÜSTÜ ÇİZİLECEK?” için 6 yanıt

sayın volkan bey; dediğiniz gibi cengiz bey’in kliniği 30 yıldır hizmet vermektedir.geçmişte yaşanan böyle bir olaya neden takıldığınızıda anlamak mümkün değil, sarıyerde devlet hastanesi var.Maalesef devlet hastanesi hastalara bakmıyor ve cengiz bey’e gönderiyor gidin oarası bakar ücretsiz bakar diyorlar.adı üstünde devlet vatandaşına bakmıyor.cengiz bey bakıyor. Siz vatandaş olarak devlete ödediğiniz vergiler var dolayısı ile devlet size bakmıyorsa vatandaş size nasıl bakacak, benim bildiğim sağlıkta kullanılan tüm tıbbi malzemeler eur ve dolar üzerinden alınıyor.E kusura bakmayın orasıda kızılay çadırı değil heralde,cengiz bey ‘i sonuna kadar takdir ediyorum, sarıyer ki bir kaç okula nasıl yardım ettiğini biliyorum.kimsesizlerin okul kıyafeti defter ve kitaplarına yardım ettiğini biliyorum. hatta kaç çocuk okutttuğunu biliyorumsiz bir vatandaş olarak ne zaman bir çocuğu sevindirdiniz? Bakın siz söylüyorsunuz. cengiz bey in yardım ettiği ve ücretsiz tedavi ettiği insanlara haksızlık ederim diyorsunuz. Evet haklısınız. o kadar çok insan var ki sayısı binlerce ben şahitim, sonuçta sarıyer’imize gereken önemi ve sıradışı projeleri getirecek ve verdiği sözleri yerine getirebilecek tek aday olduğuna inanıyorum. diğer aday adaylarına baktığım zaman Erol aydın bey, AKP destekli atıp tutuyor.Tıpkı bir akp li gibi mevcut başkanı kötülüyor. Diğer taraftan şükrü bey, hırslarına yenik düşüyor. yapamayacağı şeylere söz veriyor.yolsuzluklara imza atıyor.ağır cezada yargılanıyor.Şahibeli işlere giriyor. resul can desen adalar dan gelme,sarıyer i sarıyerlileri bilmez etmez, tapu vereceğim diyor. yahu arkadaşım , akp nin sarıyeri yönettiği zamanda ,büyükşehir,başbakan ve cumhurbaşkanı dahil akp değilmiydi. onlar tapu veremedi sen nasıl vereceksin, ortalık koltuk için yalan söyleyenlerle dolu,şunu bilmenizde fayda var. sözünü kim tutar verdiği sözün arkasında kim durur. bunu bilin yeter. aksi aday çıktığı anda sarıyeri maalesef kaybedeceğiz, sokağa çık akp yandaşları bile eğer cengiz bey aday çıkarsa söz veriyoruz cengiz beye açık destek veririz. aksi takdirde biz akp den vazgeçmeyiz diyenlerle dolu, lütfen gözünüzü açın artık, uyumayın saygılarımla

Esra Hanım Cengiz Alp hakkında ki düşüncelerinize saygı duyuyorum.Anladığım kadarıyla sizin bildiğiniz,tanıdığınız Cengiz Beyle benim bildiğim Cengiz Bey farklı kişiler çünkü yorumunuzu okuyunca başka birinden bahsediyorsunuz hissine kapıldım çünkü benim bildiğim kadarıyla sayın Cengiz Alp geçmişte yaşanan bir olay neticesinde kendisine tedavi görmeye gelen gençleri tedavi ettikten sonra paraları olmadığı için kimliklerine el koymuştu(Bu anlatabileceğim,örnek gösterebileceğim tek olay değil,bunun gibi daha nicesi var ama bunları söylersem bu seferde Cengiz Bey in yardım ettiği,ücretsiz tedavi ettiği bir çok insana haksızlık yapmış olurum…)Tapu meselesine gelince Sarıyer halkının en büyük sorunu olan barınma sorunu karşısında Şükrü Genç tabiri caizse hükümete karşı direnç göstererek büyük bir risk almıştır ve kendini ateşe atmıştır.Kentsel dönüşüm olacaksa bu Sarıyer halkının yararına olması gerektiğini her fırsatta dile getirmiştir.Sarıyer halkı Şükrü Başkanla yola devam edecektir.Saygılar…

Öncelikle yorum yapan arkadaşımıza sesleniyorum. Elbette aday adayları kendini tanıtacak,bilgilendirecek projelerini açıklayacak,gazetelere,tv lere çıkacak,başkasını bilemem ama cengiz alp beyin koltuğa ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. 760 kişi çalıştırıyor.ekmek veriyor.Hesabınızı yaparken iyi yapın buradaki yarış, ben mevcut başkanımdan daha iyi hizmet ederim yarışıdır.Siz önce kimin sözüne inanılır.Kim verdiği sözü tutar bunu tartın ölçün biçin, diğeri mevcut başkanımız iyi başkan olabilir ama yetersiz. Halk hizmet bekliyor.Herkesle kavgalı,herkese küs , bu bir başkana yakışmıyor. Emin olun 15 ocak’ta ipi Dr.Cengiz ALP bey kucaklayacaktır.Sarıyer’e gereken önem verilecek ve halkımızın istediği belediyecilikle sarıyer dünya kenti olacaktır. Cengiz bey bir söz verdiyse mutlaka yapacaktır.Sarıyer halkının gönlü ferah olsun, tapu vereceğim diyenlere asla ve asla inanmamanızı öneriyorum.Daha önce şükrü bey bunun sözünü vermişti ama yanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir