Kategoriler
Köşe Yazıları Manşet Altı

Sarıyer başkanını seçiyor

Sarıyer’de çok heyecanlı bir seçim dönemi yaşamaktayız. Her şeye rağmen Sarıyer halkının sağduyusu seçimlerin demokrasi bayramı olmaktan çıkmasına mani olmuş ve demokrasinin bize vermiş olduğu özgürlüklerle güle oynaya belediye başkanımızı seçiyoruz.

Sarıyer halkının çok sevdiği bugünkü Belediye Başkanımız Şükrü Genç’i yeniden belediye başkanı seçmesi beklenen bir tercih olacaktır. Şükrü Genç başkanımız 5 yıllık başkanlığı süresinde Sarıyer halkının tümüne hiç ayrım yapmadan sahip çıkmış herkese eşit davranmıştır. Ben her zaman söylediğim gibi Sarıyer halkı gönül ödülünü Şükrü Genç’i seçerek verecektir. Artık kararlı seçmen durumunu belli etti sayılır. Şükrü Genç başkanımızın dediği gibi hafta sonu Cumartesi ve Pazar tatil, Pazartesi işimize devam edeceğiz.

Haydi Sarıyer halkı; Sarıyer’de bir ilki gerçekleştir CHP’li Şükrü Genç’i yeniden seç layık olduğu başkanlığını devam ettir. Sarıyer’imizde bir belediye başkanını iki dönem üst üste seçerek hem bir ilki gerçekleştir, hem de Şükrü Genç’e gönül ödülünü ver. Bu seçimin Sarıyer’de Şükrü Genç’e güven oylaması şeklinde geçmesini bekliyorum. Şükrü Genç’e güvenoyu veren Sarıyer halkının CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’e İstanbul’un sorunlarını çözeceğine inanarak güvencelerini gösterecek ve oylarını seve seve vereceklerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Meclis üyesi adayları genç, dinamik ve birleştirici özellikleri olan çok değerli insanlardır. Çoğunu tanımak fırsatı buldum. Sarıyer halkının sorunlarını çözebilecek duyarlı fedakar ve bilgili insanlardır. Şükrü Genç başkanlığında iyi bir ekip oluşturacaklarına gönülden inanıyorum. CHP ne kadar çok meclis üyesi kazanırsa Şükrü Genç başkanımız o kadar başarılı olacak ve yararlı işlere imza artacaktır. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde Sarıyer’imizi ve İstanbul’umuzu yönetebilirlik için haydi sandığa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir