Kategoriler
Gündem Manşet

Şükrü Genç, İstanbul Sapphire’de kurdele kesti!

sukru-genc-sariyer1 (6)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ‘İstanbul Sapphire’ binasında yer alan “Yaşam Boyu Öğrenme” resim sergisinin açılış kurdelesini kesti. Sarıyer Halk Eğitim Merkezi bünyesinde oluşturulan, Sarıyer Hatemoğlu Ortaokulu Güzel Sanatlar Öğretmeni Özlem Kıran yönetmenliğinde sürdürülen eğitim kapsamında, Hatemoğlu Ortaokulu öğretmen ve velileri tarafından resmedilen birbirinden güzel eser sergiye çıktı.

SERGİDEKİ ESERLERE HAYRAN KALDILAR

sukru-genc-sariyer1 (10)

Okul Müdürü Fahrettin Uyanık ve Derbent Mahalle Muhtarı Aydemir Görmez’in de katıldığı sergi açılışının ardından Başkan Genç, eser sahiplerinden resimleri hakkında bilgi aldı. Kendilerini başarılı çalışmalarından ötürü kutlayan Genç, sergi hatıra defterine duygularını şöyle aktardı; “İnsanın gönlünden geçenleri, fırça ve farklı tekniklerle önümüze sunu olarak koyan öğretmen, veli ve öğrencileri emeklerinden dolayı kutluyorum. Bir sonraki sergide yer alacak eserlerin ustalığını şimdiden görmenin heyecanını yaşıyorum”

Kurdele töreninin ardından öğretmen ve veliler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Belediye Başkanı Genç minik bir öğrenciyle onu kırmayıp selfie fotoğrafı çektirmesi dikkat çekti.

sukru-genc-sariyer1 (9) sukru-genc-sariyer1 (5) sukru-genc-sariyer1 (4) sukru-genc-sariyer1 (3) sukru-genc-sariyer1 (8) sukru-genc-sariyer1 (7) sukru-genc-sariyer1 (2) sukru-genc-sariyer1 (1) sukru-genc-sariyer1 (6)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir