Kategoriler
Gündem Manşet

Şok gelişme! AKP’liler dün (Çarşamba) apar topar Ankara’ya gitti! İddiaya göre amaç; “CHP, Sarıyer’de seçime girmesin”

ayrac

SARIYER GAZETESİ‘NDEN GÜNÜN BOMBASI!
AKP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZDEMİR VE SEDAT ÖZSOY, DÜN (ÇARŞAMBA) SESSİZ SEDASIZ ANKARA’YA GİTTİ. İKİLİNİN; CHP’NİN SARIYER’DE SEÇİME GİRMEMESİ İÇİN YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA AK PARTİ GENEL MERKEZİ TARAFINDAN SİYASİ BASKI YAPILMASINI İSTEDİKLERİ İLERİ SÜRÜLDÜ…

ayrac

Sarıyer Gazetesi çok sıcak bir gelişmeyi deşifre ediyor. AK Partililer iddiaya göre, CHP’nin Sarıyer’de seçime girmesini önlemek için tüm gücüyle devreye girdi. (Bugün -Çarşamba) AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve Sedat Özsoy, sabah erken saatlerde Ankara’ya giderek çok gizli görüşmeler yaptı. İkilinin sabah saat 05.00 sıralarında partideki arkadaşlarına haber vermeden apar topar Ankara’ya gittikleri belirtildi.

AK PARTİ’DEN YSK’YA SARIYER BASKISI MI YAPILIYOR?

Başkentte, AK Parti’nin üst düzey isimleriyle görüştükleri öğrenilen ikilinin, CHP’nin Sarıyer’de seçimlere girmesinin engellenmesi için Yüksek Seçim Kurulu’na siyasi baskı yapılmasını istedikleri ileri sürüldü. İddiaya göre ikilinin; parti yetkililerine “CHP’nin Sarıyer’de seçime girmesine YSK izin vermesin. Bu yüzden parti yöneticilerimiz devreye girsin” dedikleri ileri sürüldü.

SARIYER İÇİN BAŞBAKAN VE AKP’LİLER DEVREDE Mİ?

Konunun Başbakan Erdoğan’a iletilmesi ve YSK’ya Sarıyer konusunda baskı yapılmasını istedikleri iddia edilen ikilinin girişimleri sonucu AK Parti Genel Merkezi’nin konuyu yakın takibe aldığı da vurgulandı.  Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya ulaşan çok özel bilgilere göre; ikiliye “Ankara’nın bu konuda yetersiz kalacağı ve bu olaya son noktayı İstanbul ve Sarıyer İlçe Seçim Kurulu’nun koyacağı” bilgisi verildi. Bunun üzerine AKP’lilerin şimdi de Sarıyer ve İstanbul İl Seçim Kurulu’na siyasi baskı yapmak için harekete geçtikleri ileri sürüldü.

Ankara’dan bu bilgilerle dönen Sedat Özsoy ve Hüseyin Özdemir’in, Sarıyer’e döner dönmez ayaklarının tozuyla partilileri Seçim Kurulu önünde eylem yapmaya çağırdıkları ve bu konuda partilileri örgütlemeleri de dikkat çekti. İddiaya göre AKP’lilerin seçim kuruluna bu konuda çok yoğun bir siyasi baskı yapmaya başladıkları da ileri sürüldü.

SARIYER GAZETESİ/ ÖZEL HABER

“Şok gelişme! AKP’liler dün (Çarşamba) apar topar Ankara’ya gitti! İddiaya göre amaç; “CHP, Sarıyer’de seçime girmesin”” için 7 yanıt

Admin adaletli ol. Adam gibi yorum yapıyoruz. Küfür yok, hakaret yok. Niçin yayınlanmıyor yorumlarım. Açıklama bekliyorum..

Akp, Chp’den korkucağına Mhp’den korksun !…
Allah’ın izniyle Sarıyer’e Üç Hilali dikeceğiz

Şükrü Genç AkParti’yi titretiyor, yani bunu ben demiyorum yaşananlar, yapmaya çalıştıkları apaçık ortaya koyuyor. Şükrü Genç halkın adamı bunu onlarda biliyor, ondan korkuyorlar. Şükrü Genç babamın oğlu da mı seviyorum kendisini? Yaptığı hizmetleri, başkanlık duruşunu, halkla iç içe oluşunu seviyorum. İnsan samimiyet bekliyor, gerçekçilik bekliyor ve Allah’a çok şükür ki böyle bir belediye başkanımız var. İster istemez birileri korkuyor. Ve saçma sapan şeyler yapmaya çalışıyorlar haberde olduğu gibi. Ayrıca sizden bir ricam olacak, Ferahevler’de yeni bir seçim bürosu açtılar, Metin Oktay Spor Kompleksi’nin otoparkını seçim alanı gibi kullanıyorlar. Onlarca seçim aracı gelip gidiyor otoparka ve Kompleks’e. Bu kadar yatırımı nereden yapıyorsunuz? Adil olsanız bu kadar yoğun para aktarımı yapılmaz Sarıyer için. O para nereden geliyor? Milletin cebinden di mi? Milletin cebinden çıkan parayı hizmet dışında kullandığınız her türlü reklam vb. gibi giderlerin hepsinin hesabını öteki tarafta Allah soracak bunu bilin. Yazık günah değil mi o kadar gazete, dergi bastırıp o kadar seçim aracı hazırlamanız?.. Yazdıklarımı kesinlikle objektif olarak yazıyorum. Herhangi bir partiyle uzaktan yakından alakam yoktur. Ancak gözümün önünde sergilenen bu adaletsizlik zoruma gidiyor. Sarıyer Gazetesi’ne tekrardan çok teşekkür ediyorum Sarıyer’lileri bilgilendirdikleri için. Eğer mümkünse gazeteleri daha yoğun bir kitleye ulaştırmanızı rica edeceğim böylesine adaletsiz bir ortamda illa ki faydası olacaktır..

AKP ARTIK BITTINIZ SIZ SARIYERDE BOSUNA UGRASIYORSUNUZ BU SIZIN SON ÇIRPINIŞLARINIZ SARIYER CHP NIN KALESI OLACAKTIR.EGER BILEGINIZIN GUCUYLE HELALIYLE ALACAKSANIZ SARIYERI HELAL OLSUN AMA ÖYLE YALANLA DOLANLA ALACAKSANIZ HARAM OLSUN

Kenan Derki; fazla lafa ne hacet 30 Mart 2014 Ak Koyun Kara Koyun cıkacaktır o yüzden çok tartışmaya ve seviyemizi koruyalım.

İyiki siz varsınız. Yoksa bu gizli kapaklı işleri kimler yazacak kimlerden okuyacaktık. AKP’lileri kınıyorum, adam gibi seçime gidip sandıkta yarışmak varken neden böyle yollara başvuruyorlar. Çünkü korkuyorlar ve Şükrü Gençin seçimi alacağını biliyorlar. Hani siz değilmisiniz ikide bir sandık sandık deyip millete her başınız derde girdiğinde sandığı gösteriyodunuz. Başbakan Erdoğan şimdi bu işe ne diyecek merak ediyorum. Sandıktan korkmayın eyyyy AKPliler… ey sedat Özsoy ey hüseyin özdemir 30 marttan sonra sizin siyasi hayatınız bitecek. çünkü bu hatalarla gitmeye devam ederseniz sadece aradaki farkın daha da açılmasına neden olursunuz. benden söylemesi…Sarıyer halkı tüm bu oolup bitenleri ibretle ve hayretle izliyor. ankaradaki abilerinizi boş yere yanlış yönlendirmeyin sonradan mahcup olabılırsınız çünkü…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir