Kategoriler
Gündem Manşet Siyaset

“Sarıyer’deki muhtarlar Şükrü Genç” dedi, rakipleri muhtarlıkların yolunu hatırladı!

Sarıyer’deki 30 muhtarın kendi özgür iradeleri ve ıslak imzalarıyla “En çok hizmeti bu dönem aldık. Biz yine Şükrü Genç’i istiyoruz” diyerek CHP Genel Merkezi’ne destek metni göndermeleri, bazı çevreleri fena kıskandırdı. Bu arada Erol Aydın’a yakın isimlerin de imza toplamak için muhtarlıkları turlamaya başladıkları ancak umduklarını bulamadıkları öğrenildi…

erolaydin_

Sarıyer’deki 30 mahalle ve köy muhtarının, mevcut belediye başkanı Şükrü Genç’in adaylığına tam destek vermek için kendi aralarında ortak metin hazırlayıp Genel Merkez’e göndermeleri, siyasette yankı bulmaya devam ediyor. Muhtarların kendi istekleriyle gönüllü olarak Şükrü Genç’ten yana kesin tavır almaları, diğer rakiplerini kıskandırmaya başladı.

Sarıyer’de bugüne kadar muhtarlara ve muhtarlıklara en çok sahip çıkan belediye başkanının Şükrü Genç olduğunu vurgulayan muhtarlar; “Mahallelerimize en çok hizmeti bu dönem aldık, belediye mahallelerimizde çok büyük yatırımlar ve hizmetler yaptı. Bu yüzden bir kez daha Şükrü Genç’in Sarıyer’de belediye başkanı olmasını istiyoruz” demişlerdi.

BU KEZ DE EROL AYDIN SAHNEDE

Sarıyer’deki muhtarların mevcut belediye başkanı Şükrü Genç’e sahip çıkması üzerine, CHP içindeki bazı aday adayları da muhtarlara kendilerine de destek vermeleri konusunda baskı yapmaya başladı. Sarıyer Gazetesi’ni arayan bazı muhtarlar; “CHP aday adayı Erol Aydın için bazı kişiler muhtarlıkları tek tek dolaşmaya başladı. Bu arkadaşlar muhtarlardan Erol Aydın’a destek için imza toplamaya çalışıyorlar. Muhtarlarımız bu baskılardan bunaldı ve çok rahatsızlar. Pek çoğu Erol Aydın’ı doğru dürüst tanımıyor. Çünkü es kaza Sarıyer’de alt tarafı 1 sene başkan yardımcılığı yapmıştı. Zaten onu da yapamayıp bırakıp kaçmıştı. Başkan Yardımcısıyken muhtarlıkları gezip sorunlarımızı dinlemeyi düşünmemişti” diye konuştular.

ŞÜKRÜ GENÇ’TEN ÇOK MEMNUNUZ

Sarıyer’de muhtarlar ancak sevdiği kişilere imza verir diyen muhtarlar; “Biz 30 arkadaşımızla birlikte Şükrü GENÇ’ten yana kesin ve net karar verdik. Biz onu başarılı buluyoruz ve çok seviyoruz. İmzamızın arkasındayız ve her önüne gelene imza verecek kadar alçalmadık. Biz baskıyla değil, sevgimizle ve kalbimizle imza veririz. İmza bir kez atılır ve o imza namustur. Her önüne gelene imza verilmez. Artık bu olay bizim için kapanmıştır. Şükrü Genç Başkanımızı bir dönem daha burada görmek istiyoruz. Çünkü onun döneminde aldığımız hizmeti başka hiçbir dönemde görmedik. Zaten biz onu muhtarlar olarak 2013 yılının Sarıyer’de en başarılı bürokratı seçmiştik ve Baltalimanı’ndaki törende plaket de vermiştik” şeklinde konuştu.

““Sarıyer’deki muhtarlar Şükrü Genç” dedi, rakipleri muhtarlıkların yolunu hatırladı!” için bir yanıt

Bence erol aydın ve diğerleri Ankara da arasınlar şanslarını =)olan yol paralarına olacak ama onlar için bir umut.Biz başkanımızdan memnunuz ve sonuna kadar yanındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir