Kategoriler
Gündem Manşet Vefat

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak’ı kaybettik!

yuksel tutak

Sarıyer Belediyesi’nin ve tüm Sarıyer’in acı günü. Belediyenin sevilen ve başarılı isimlerinden Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak, geçirdiği ani bir kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. Evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle dün akşam saatlerinde Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’ne kaldırılan Tutak, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 47 yaşındaki Tutak’ın ani ölümü herkesi şok etti. Sarıyer Belediyesi’nde Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ünün yanı sıra birçok birimden sorumlu olan Tutak, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunuydu.

Daha önce Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yaparken, Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Tutak, mütevazı, saygılı ve sevilen bir kişi olarak biliniyordu. Tutak’ın ölümü tüm belediye camiasında ve Sarıyer’de büyük üzüntüye neden oldu. Tutak için bugün Büyükdere’deki Sarıyer Belediye Başkanlığı önünde saat 11.00’de bir tören düzenlenecek.

CENAZESİ YENİKÖY MERKEZ CAMİSİ’NDEN KALDIRILACAK

Tutak’ın cenazesi bugün öğleyin YENİKÖY MERKEZ CAMİSİ’nden kaldırılacak ve  ÜMRANİYE Kocatepe Mezarlığı’nda toprağa verilecek..

Sarıyer Gazetesi olarak değerli dostumuz Merhum Yüksel Tutak’a Allah’tan rahmet, tüm belediye camiasına ve ailesine başsağlığı dileriz.

 

yuksel tutak 1 (4)

SARIYER BELEDİYESİ RESMİ SİTESİNDEN ACI HABERİ ŞÖYLE DUYURDU

Sarıyer Belediyesi’nde bir acı daha. Belediyemizin sevilen ve çalışkan Başkan Yardımcılarından Orman Mühendisi Yüksel Tutak, geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu 47 yaşında hayata veda etti.

Sarıyer Belediyesi  Başkan Yardımcısı Orman Mühendisi arkadaşımız Yüksel Tutak dün akşam saatlerinde evinde rahatsızlanarak Dr. Siyami Ersek Gögüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’ne kaldırıldı. Tutak, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı haber ulaşır ulaşmaz Yüksel Tutak’ın yakınları, Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç, Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz, çalışma arkadaşları ve sevenleri hastaneye koştu.

ŞÜKRÜ GENÇ: “İNANAMIYORUZ”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Yüksel Tutak’ın ani ölümü ile ilgili olarak, “Sözün bittiği yerdeyiz. Çok gençti. Yol arkadaşımızdı.  Bu acı haberle yıkıldık. Hala inanamıyorum. Tüm belediye personeli olarak şoktayız. Şaşkınız. Her ölüm erkendir. Ama bu çok erken oldu. Onunla daha yapacak çok işimiz vardı. Gerçek bir yurtsever, iyi bir Beşiktaşlıydı. Yokluğunu çok arayacağız. Allah rahmet eylesin. Hepimizin başı sağolsun. Şimdi çok küçük yaşta kaybettiği oğlunun koynuna gidiyor. Allah yakınlarına başta eşi ve çocukları olmak üzere herkese, hepimize sabırlar versin” dedi.

BAŞKANLIK BİNASI ÖNÜNDE TÖREN

Ani rahatsızlığı ile ansızın aramızdan ayrılan Başkan Yardımcımız Yüksel Tutak için bugün saat: 11.00’de düzenlenmesi planlanan törenin ardından Yeniköy Merkez Cami’nden öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Ümraniye Kocatepe mezarlığında toprağa verilecek.

ÇEVRECİ, ÇALIŞKAN BİR BÜROKRAT

Evli ve bir çocuk babası olan 47 yaşındaki Yüksel Tutak, Sarıyer Beleiyesi’nde geçtiğimiz dönem Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yaptı. Tutak, yerel seçimlerin ardından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 15 Mart 1967 Pınarhisar (Kırklareli) doğumlu Yüksel Tutak İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli belediyelerde görev yapan Yüksel Tutak fanatik bir Beşiktaşlıydı.

yuksel tutak 1 (8) yuksel tutak 1 (6) yuksel tutak 1 (3) yuksel tutak 1 (2) yuksel tutak 1 (9) yuksel tutak 1 (1) yuksel tutak 1 (5)

“Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak’ı kaybettik!” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir