Kategoriler
Gündem Manşet

Ali Yazıcı; “Ben değil, Büyükdere kazanacak!”

ayrac

Büyükdere Mahallesi Muhtar Adayı Ali Yazıcı, muhtar olması halinde sadece bir kesimin değil herkesin muhtarı olacağını ve gece gündüz demeden çalışacağını söyledi. Yazıcı, mahalle halkının kendisine gösterdiği ilgiden oldukça memnun…

ayrac

alisariyergazetesi.com121

Büyükdere’de şu günlerde Ali Yazıcı rüzgarı esiyor. Büyükdere’nin sorunlarını yakından takip eden ve bu sorunların çözülmesi için yetkili kurumlarla sürekli temas halinde olan Ali Yazıcı, 30 Mart seçimlerini kazanması halinde Büyükdere’ye muhtar olacak. Bugüne kadar mahallenin pek çok sorununun çözümü konusunda girişimlerde bulunan Yazıcı, 2009’teki muhtarlık yarışını sadece 51 oy farkıyla kaybetmişti.

ALİ YAZICI: “TELEFONUM 24 SAAT AÇIK OLACAK”

Mahallede herkesin sevgisini kazanan Ali Yazıcı, gece geç saatlere kadar sokaklarda dolaşarak mahalledeki sorunları tek tek ajandasına not alıyor ve ilgili kurumlara iletiyor. İnsanların içinde olmasından dolayı herkesle yakın temas içinde olduğunu vurgulayan Yazıcı; “44 yıldır Büyükdere’de yaşıyorum ve mahallemizin tüm sorunlarını biliyorum. Bunların çözümü için gece gündüz demeden çalışmak istiyorum. Şuan muhtar olmadan bile pek çok sorunun çözümünü sağladım. Muhtar olmam ve yetki sahibi olmam durumunda ise çözemeyeceğim sorun kalmayacak. Büyükdere halkı hizmet bekliyor, ben de bu hizmete talibim” diye konuştu.

ali yazici112

 Ali Yazıcı: 0535 616 07 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir