Kategoriler
Manşet Altı Sektörel

BÜYÜKDERE TANTUNİ & PİLAV

Başlıksız-1

Damak tadının vazgeçilmezlerinden birisi olan tantuni artık Büyükedere’de ve sizlerle bu eşsiz lezzetimizi tattırmaya siz değerli lezzet severleri davet ediyoruz.

Ülkemizde her yörenin farklı tatları kendine özgü yemekleri vardır. Mersin yöresine ait “tantuni” de bu özel lezzetlerden birtanesi. Dana etinin çok küçük doğranmasıyla hazırlanan tantuninin lezzeti, ustasının özel dokunuşlarıyla eklediği detaylardan gelmektedir. İşte Büyükdere tantuni’nin iddiası da burada ortaya çıkıyor.

Kendimize özgü olan tantuniyi artık porsiyon olarak da ikram ediyoruz.
Hem ekmeğe ve lavaşa hemde ete lezzet veren sırrımız oldukça önemlidir. Büyükdere tantuni ustasının daha pek çok sırrı var. Kendisi bir bayan işletmecisi olarak büyük ve önemli atılım yapmış olup bu sebeple büyükderenin tam merkezine 50 metrekarelik nezih bir alanda misafirlerine sadece tantuni ve pilav sunuyor. Tantuninin vazgeçilmezi ayran ve şalgam suyu da mekanın özel lezzetleri arasında.

Daha bitmedi ve tabiki etin yanında pilav eksik olur mu? Pilavımızda lezzetinden yenilmiyor nohutlu ve tavuklu etli olarak leziz sunumla damak tadını git gide artırıyor ve bunların akabinde sınırsız çay keyfi sunuyor.
BÜYÜKDERE TANTUNİ & PİLAV ‘a mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook adresi

“BÜYÜKDERE TANTUNİ & PİLAV” için bir yanıt

müşterilerle ilgilenme konusunda başarısız ve haklıymış gibi arkanızdan terbiyesiz deniyor ilgisiz bir yer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir