Kategoriler
Manşet Spor

Konya Anadolu Selçukluspor’da Sarıyer maçı öncesi isyan!

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Konya Anadolu Selçukluspor’da 15 Aralık’ta Sarıyer’le oynanacak maç öncesinde futbolcular, alacaklarının ödenmediğini iddia ederek antrenmana çıkmama kararı aldı.

KONYA

Konya Anadolu Selçukluspor’da deplasmanda oynanacak Sarıyer maçı öncesi futbolcular kendilerine ödeme yapılmadığını savunarak önceki gün antrenmana çıkmama kararı aldı. Kulüp yönetimi tarafından yapılan açıklamada, durumun üzüntüyle karşılandığı belirtildi.

Kimsenin vazgeçilmez olmadığı vurgulanarak, “Birkaç futbolcumuzun, kulübümüzün normal işleyişini etkiler nitelikte söz ve eylemleri ile bu sevimsiz harekete yön vermeye çalıştığı tespit edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli yaptırım ve tasarruf tamamen yönetim kurulumuza ait olup gereği yerine getirilecektir. Bu güne kadar söz verilen ödemeler yerine getirilmiştir. Hayret içerisinde gözlemlediğimiz bazı futbolcularımızın kulübümüzün puan sıralamasındaki yeri ve gelinen noktadaki durumunu bilerek ve gerekli dersleri almayarak yönetim kurulumuzu zor durumda bırakmaya yönelik bu eyleme başvurmaları çok anlamsız ve manidardır. Vaat edilen ödemelerin yüzde 90 oranında gerçekleştiği kulübümüzde, buna rağmen sezon başından bu yana gösterdikleri performans ile maç kadrosunda yer alamayan ve kadroda yer almasına rağmen başka kulüplerden teklif aldığını bildiğimiz bazı oyuncularımızın kulübümüzü zor durumda bırakarak kendi menfaatlerini ön planda tutmaları karşılıksız kalmayacaktır. Vazgeçilmez oyuncu yoktur ve giden oyuncularımızın yerleri her zaman olduğu gibi daha iyileri ile doldurulacaktır” denildi.

Sarıyer maçında Halil Umut Meler düdük çalacak

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grupta 16 .Hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklaya göre, Sarıyer’in Konya Anadolu Selçukluspor’la 15 Aralık 2013 Pazar günü Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda yapacağı maçı hakem Halil Umut Meler yönetecek. Meler’in yardımcılıklarını İzmir’den Sezgin Çınar ve Sercan Ertemçöz yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir