Kategoriler
Manşet Siyaset

AK Partili İsmail Bülbül; “Sarıyer’i hep birlikte kazanacağız”

Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bülbül, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yu ziyaret ederek aday adaylığı sürecinde yaptığı çalışmaları ve belediye başkanı seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeleri anlattı.

ismail-bulbul-gazete-ziyaret (1)

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bülbül, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya, seçim sürecinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi de olan Bülbül, oldukça samimi geçen ziyarette; “Eğer benim adaylığım Sarıyer’e hayırlı olacaksa Allah bize öyleyse nasip etsin” dedi. Sarıyer’in pek çok sorunu olduğuna dikkat çeken Bülbül, CHP’nin bu süreçte halkın sorunlarına çözümler sunamadığını ve çözmek için gayret göstermediğini vurguladı. Sarıyer’e belediye başkanı olması halinde herkesin başkanı olacağını söyleyen Bülbül, “Ben belediye başkanı olursam, herkesin belediye başkanı olurum. Birilerinin değil, toplumdaki her düşünceye ve siyasi görüşe sahip tüm insanların başkanı olurum. Sarıyer’de hayata geçirilebilecek çok proje var. Bunları ancak Ak Parti’li bir belediye başkanı gerçekleştirebilir” diye konuştu.

BÜLBÜL; “BU YARIŞ TATLI BİR YARIŞ”

Sarıyer Gazetesi’nin ilçede çok iyi takip edilen ve okunan bir gazete olduğunu vurgulayan İsmail Bülbül, “Ben bu aday adaylık yarışını tatlı bir yarış olarak görüyorum. Benim için teşkilatın görüşü çok önemli, ben partideki arkadaşlarımızın düşüncelerine büyük saygı duyuyorum. Onların benim hakkımdaki fikirlerine göre hareket etmek benim önceliğim. Yıllarca beraber partide hizmet ettiğim arkadaşlarım ne derse ben o yolda yürürüm.” diye konuştu. Sarıyer’e belediye başkanı olması halinde, ilçedeki sorunları çözmek için yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler veren Bülbül, aday olup seçimi kazanması halinde Sarıyer’le ilgili gerçekleştirmeyi amaçladığı projelerini anlattı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu da, Bülbül’e “Hayırlı olsun” diyerek, seçim sürecindeki çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir