Kategoriler
Gündem Manşet

Verda Yiğit’in AKP’ye geçmesine MHP’den sert tepki!

Eski İlçe Başkanı Verda Yiğit’in AK Parti’ye geçmesine, MHP’den çok sert tepki geldi. Teşkilat Başkanı Vedat Şahin; AKP’ye “Siz Ali Baba’nın kırk haramisi, biz Kürşat’ın kırk çerisiyiz”, AKP’li Yiğit’e de “Hasbel kader ilçe başkanı olmuştu” sözleriyle tepki gösterdi.

MHP Eski Sarıyer Eski İlçe Başkanı Verda Yiğit’in, dün düzenlenen miting sırasında AKP’ye katılmasına eski partisinden çok sert tepki geldi. MHP’nin Sarıyer’deki etkili isimlerinden İlçe Teşkilat Başkanı Vedat Şahin yaptığı açıklamayla, bu duruma şöyle tepki gösterdi.

ŞAHİN; “SİZ ALİ BABA’NIN KIRK HARAMİSİ, BİZ KÜRŞAT’IN KIRK ÇERİSİ”

AKP İl Başkanı Aziz Babuşcu bugün (Pazar) Sarıyer’de konuşmuş. MHP’de üyeli bile bulunmayan, bir dönem hasbel kader ilçe başkanlığında bulunmuş ve başarısız olduğu için görevden alınmış, “MHP ile olan ilişkisi görevde olduğu süre ile sınırlı olan” son 2.5 yıldır parti ile hiç bir bağı bulunmayan birini yanına çıkartarak AKP rozeti takmış. Bize göre malumun ilanı. Partisine bir “Ülkücü” transfer ettiği yanılgısına düşerek veya düşürülerek gaza gelmiş olacak ki, MHP’li kardeşlerimizle aynı hedefe kilitlendik demiş. Yakasına rozet taktığınız kişi ile Sarıyer’de MHP’den görüşen ve konuşanların sayısı bir elinizin parmak sayısını geçmez! Siz Ali Baba’nın kırk haramisi, biz Kürşad’ın kırk çerisi. Bir arada olmamız mümkün değil!

“Verda Yiğit’in AKP’ye geçmesine MHP’den sert tepki!” için 26 yanıt

BİR DELİ KUYUYA TAŞ ATAR , KIRK AKILLI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRMIŞ ..İTLE KÖPEKLE NE UĞRAŞIYORSUNUZ SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLAR

Vedat reis ağzına yüreğine sağlık, İt Ürür Kervan Yürür…
Bize Vatan ile kafayı bozmuşsunuz diyorlar, Çok Şükür Kafamız Bozuk KANIMIZ değil…

Daha ismini soy ismini açıklayamıyosun burda adamlık taslıyosun bu korku neden bu şekildemi adamlığınız tayibin çakal Çerileri bilmiyorum da şu yaptığınızı paralı askerde çocuğuda yapmaz ;!!!.

Bizde 3 donem kurali olmasa siz aday bulamazsiniz bize dua edin sizi ayakta tutan biziz eski vekillerimiz olmasa siz secime giremezsiniz

Bizim coplerimiz sizde el ustunde partinizi yonetiyor sizi de boyle doldurup kandiriyorlar vatan dava ddiye bir sonraki donem 3 5 eski bakani gonderir sizin basiniza kapi kapi dolastiririz

Kimliğini açıklamadan, konuyu asıl mecrasından uzaklaştırarak buradan MHP ye saldırıda bulunan, kinlerini kusanları açıkça uyarıyorum çok ağır konuşurum altında kalırsınız bilesiniz.!

Kimsenin taklite ihtiyacı yok 5 tane verda ablanız da olsa 1 sarıyer ilçe başkanı erdal çoban yapmaz bu davada luzumsuz insanların yeri ve önemi yoktur. onlar hakkında bu kadar gereksiz konuşulma yapılması bile fazladır ki sonra kendilerini adam yerine koyarlar. Biz işini taklitle değil canı gönülden yapanların her zaman arkasında olduk olmayada devam ederiz. Vedat Şahin’de buna en büyük örneklerden biridir.

CEM EVİ İNŞAAT İZNİ 3 PARTİNİN SARIYER BELEDİYESİNDE OY BİRLİĞİYLE GECTİ ARSAYI AKP BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ VERDİ
biz cem evinde erkek gibi adam gibi mecliste attığımız imzanın arkasında durduk akdamar kilisesinde yani dogudaki binlerce kadınlarımızın tecavüze ugradığı kilisesinin ibadete acılması sizi rahatsız etmiyorda vatanını bayragını ölümüne seven alevi vatandaşlarımızın cem evimi size dokunuyor

Tamam iste problem yok vedat siz temizlige baslamissiniz o yuzdentemizlik tam bir bitsin ondan sonra konusalim cunku belediyeyi arayip bir konteynir istemeniz lazim cunku ciddi temizlik lazim o ilcede

Cumhuriyet Mahallesin de yapılacak olan Cem evine atıfta bulunmuşsun. Doğrudur AKP MHP CHP temsilcileri ile birlikte dolaştık. Alevi vatandaşlarımız sorunları ile ilgilenmek ayıp mı günah mı ? Neden sadece bizim ismimizi zikrediyorsunuz AKP lisiniz madem kendi partinizi eleştirin MHP yi değil. Sahi Cem evi yapılma iznini kim verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş! Cem evi vakıf başkanı ilçe başkanınıza teşekkür etti terel gazeteler de boy boy haberleri yayınlandı. Kime çamur atıyorsunuz aynaya bakın. Bozkurtla iti karıştıran yarın nelerini karıştırmaz dikkat edin. Kimin it kimin kurt olduğu saha da belli olur.

AKP li Ceyhun Başaran bizim Ağabeyimizdir. Doğrudur, Ağabey kardeşlik başka siyaset başka. Konun Ceyhun Başaran la ne ilgisi var? Ceyhun Başaran bizim ağabeyimiz olsun Verda Yiğit sizin ablasınız olsun.

bunu bir akp linin söylemesi ne kadar ironik ! MHP de ve ya Ülkü ocaklarında görev yapan her ülkücü sadece Allah rızası ,Devlet Bekası , Milletinin Yücelmesi , kısaca ÜLKÜsü için çalışır ,çabalar , bunu DAVAM diye sahiplenir… yağlı kemik peşinde koşanlar ideolojisi olmayan , fikri-zikri belli olmayan akp gibi kukla partilerin peşinden koşarlar ancak

Siz gidin devgencli aleviler ile kahve kahve dolasin vedat beybulkuculuk yapin. It urur kervan yürür

Öncelikle burada takma veya kısaltılmış isimlerle değil kendi isim ve soy isminizle yazın ki kiminle muhatap olduğumuzu bilelim. Kanturalı isimli yazı yazan kişiye; Biz bugün için değil her zaman elimizi değil, bedenimizi taşın altına koyduk. Herkes hak ettiğini alır kimse kusura bakmasın. Biz bize yakışanı biliyoruz. Herkes kendisine yakışanı yapar. Yapmış dır da zaten hiç şüpheniz olmasın. Verda hanım sarıyerde kime sahip çıktı ki il başkanı verda hanıma sahip çıksın. 2011 in gazate haberleri mevcut sarıyer posta gazetesi Sarıyer MHP de neler oluyor başlıklı okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca bizim başkan olmamızla ilgili bir durum söz konusu değil.! Nereden bakıyorsunuz meseleye.

bu mecrada meseleyi uzatmanın faydası olmadığını düşünüyorum , cep telefonuna mesaj atacağım

vedat şahin’e bu açıklamalar yakışmadı , elini taşın altına koyup sen başkan olsaydın o zaman diye sorarlar adama ! MHP il başkanlığının yalnız bıraktığı , sahip çıkamadığı Verda hanıma AKP nin sahip çıkması elbette manidardır , bundan utanması gereken birileri varsa o da ,onu bu seçime zorlayalanlardır , partideki görevinden istifa edeni birinin arkasından görevinden alındı denmesi ne kadar yakışıksız !

Öncelikle burada takma veya kısaltılmış isimlerle değil kendi isim ve soy isminizle yazın ki kiminle muhatap olduğumuzu bilelim. Kanturalı isimli yazı yazan kişiye; Biz bugün için değil her zaman elimizi değil, bedenimizi taşın altına koyduk. Herkes hak ettiğini alır kimse kusura bakmasın. Biz bize yakışanı biliyoruz. Herkes kendisine yakışanı yapar. Yapmış dır da zaten hiç şüpheniz olmasın. Verda hanım sarıyerde kime sahip çıktı ki il başkanı verda hanıma sahip çıksın. 2011 in gazate haberleri mevcut sarıyer posta gazetesi Sarıyer MHP de neler oluyor başlıklı okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca bizim başkan olmamızla ilgili bir durum söz konusu değil.! Nereden bakıyorsunuz meseleye.

nediyicem bilemedim talihsiz bir aciklama olmus demekki mhp bu kadar acemi bir partiki üyeliği olmamasına ragmen bir secme ilce başkanı yapmış Verda hanim partimize hosgeldiniz eminim size saygi duyulan bir partide siyaset yapmanin keyfini yaşarsınız peki arkadasa sormak isterim siz simdiki baskan erdal beyin mhp uye olduğundan eminmisiniz ileride onun icinde boyle konuşmayin ki sizin icinde kimse kotu konuşmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir