Kategoriler
Manşet Altı Sektörel

Gazeteci Osman Şahin, kota aşımı şikayetini dikkate almayan TTNET Genel Müdürü Kaya’dan şikayetçi oldu!

Kağıthane’de yayın yapan Yön Gazetesi’nin sahibi Gazeteci Osman Şahin, örnek bir hukuk mücadelesi başlattı. Sözleşmeye aykırı kota aşımı şikayetiyle bilgi edinme yasası kapsamında tam 3 kez TTNET’e başvuran Şahin, tüm ısrarlarına rağmen kurumdan bir türlü cevap alamadı. Şahin, soluğu savcılıkta aldı ve TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya’dan şikayetçi oldu.

osmansahin

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Özellikle Kağıthane Belediyesi’ndeki olayları gündeme taşıyan haberleriyle tanınan Gazeteci Osman Şahin,4982 Sayılı Bilgi Edinme Yasası’na muhalefet ettiği gerekçesiyle TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya hakkında Cumhuriyet  Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

YÖN Gazetesi Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Osman Şahin, fazla kota aşımı şikayetine cevap vermeyen  TTNet Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Bir dilekçe ile savcılığa müracaat eden, Gazeteci Osman Şahin, dilekçesinde hem kendi haklarını ve hem de benzer durumdaki vatandaşların haklarını savunduğuna vurgu yaptı. Savcılığa verilen dilekçede, internet paketinde sürekli MB aşımı yapıldığı ve bu yüzden fazla fatura tahsil edildiğine dikkat çekildi. Şahin’in şikayeti üzerine savcılık TTNet Genel Müdürü Kaya hakkında soruşturma başlattı.

orkun kaya

YÖN GAZETESİ HABERİ ŞÖYLE DUYURDU! OKUMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ!

http://yongazetesi.com/news_detail.php?id=6708

“Gazeteci Osman Şahin, kota aşımı şikayetini dikkate almayan TTNET Genel Müdürü Kaya’dan şikayetçi oldu!” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir